Klub fotbalových seniorů 4/2014

Ještě jsme stačili na výjezdním zasedání KFS na Maříkově oslavit osmdesáté osmé narozeniny prezidenta Mirka Kirchschlagera a přijmout do řad Klubu fotbalových seniorů Petra Herze

Klub fotbalových seniorů, podobně jako další spolky v Jablonci nad Jizerou, měl v době prázdnin a dovolených lehce utlumenou činnost. Naše „sportovní činnost“ byla samozřejmě přerušena ukončením sezony fotbalových družstev, kde se ještě snažíme mladým hráčům a oddílovým činovníkům pomoci s organizováním soutěžních utkání. Nahradili jsme to hlídáním vnoučat a možná trochu odpočinkem, ale jen trochu, protože v našem věku se špatně znova rozjíždíme.

Výjimky tam byly. Pepa Jandura doprovázel tradičně své dva vnuky na soustředění, s Mirkem Kašťákem se podíleli na letní údržbě sportovišť a všichni jsme očekávali zahájení sezony 2014 – 15. Ještě jsme stačili na výjezdním zasedání KFS na Maříkově oslavit osmdesáté osmé narozeniny prezidenta Mirka Kirchschlagera a přijmout do řad Klubu fotbalových seniorů Petra Herze, jinak stále předsedu OFS Semily a člena KFS Liberec.

Na jednání nás navštívil starosta města ing. Kubát a připojil se ke gratulaci oslavencům. Využili jsme jeho přítomnost a poděkovali za podporu Města našemu spolku. Nakonec Mirek Kubát sám dlouho fotbal v Jablonci nad Jizerou hrál a je potencionálním členem KFS. Že jednání nebylo úplně smutné, dokazují pořízené snímky.
 
A protože se v srpnu zahájila nová sezona, naše snažení se opět kromě zábavy, která by měla v tomto spolku převažovat, ubírá ke sledování fotbalu v Jablonci nad Jizerou. Spolupráce s fotbalovým oddílem trvá. Než začala divizní soutěž, účastnili jsme se jako spolupořadatelé i dvou utkání poháru České pošty. Samozřejmě nyní jsme již v „plném zápřahu“ a hlavně jako fandové docházíme na fotbal a bavíme se i tím, že troškou popsané činnosti se snažíme, aby v Jablonci šlo stále chodit na fotbal.

(1 hlas)